Час проведення

6 тижнів навчання 

Маркетинг, брендинг, реклама, таргетинг, SMM і контент-маркетинг. Аналітика цільової аудиторії та Customer Journey Map. Digital Production та E-commerce. 

30 годин практики 

Розберете налаштування реклами в соціальних мережах. Створите новий рекламний проект та підготуєте його до реалізації. Ваш кейс для резюме. 

80
хвилин 

Триває одне заняття. На семінарі є теоретична база з поведінки покупця, вивчення нових і класичних інструментів, приклади реалізації і практичні вправи.

50622
людини

Пройшли навчання на очних і онлайн курсах школи з 2010 року. Отримаєте сертифікат про оволодіння новими компетенціями.

Головні запитання

Кому підходить цей курс?

Курс підходить маркетологам, комунікаційникам, підприємцям і власникам малого та середнього бізнесу. Жодних вікових або професійних обмежень. Заняття побудовані таким чином, щоб практичні вправи були цікаві слухачам із різним рівнем підготовки.

Як проходить навчання і скільки необхідно часу?

Заняття проходять наживо чотири рази на тиждень у форматі вебінарів по понеділках, середам і п’ятницям з 19:00 до 20:20, по суботах з 10:00 до 13:00. Вам знадобиться 5 годин на тиждень для ефективного навчання.

Чи можу дивитись курс у записі або переглянути знову?

Так, після прямого ефіру відеозапис і матеріали заняття завантажуються у зручний персональний кабінет. Доступ — протягом року.

Якщо в мене будуть запитання, як їх поставити?

Ви можете поставити питання викладачам на семінарі під час прямого ефіру. Електронною поштою та за допомогою месенджерів.

Будуть практичні та домашні завдання?

Так, на курсі передбачені практичні майстер-класи із практичною роботою з інструментами. Домашні завдання перевіряють викладачі курсу: рецензують, дають поради і допомагають покращити ваші маркетингові проекти і рекламу.

Якою мовою викладається?

Навчання проходить українською та російською мовою. Виконувати практичні вправи та домашні завдання можна однією з цих мов.

×

Ви записались!

Зробіть предоплату, щоб забронювати
місце і спеціальну ціну
Ви можете сплачувати частинами по 450 гривень
на місяць або оплатити від компанії