Повний курс, 6 тижнів, 24 заняття, домашні завдання і робочі зошити

Вартість всього курсу складає 2850 гривень. Додатково сплачується 1000 гривень за робочі зошити, освітні матеріали, презентації та роздаткові матеріали.

У вартість не входить відсоток за проведення платежу, який утримують платіжні системи або банки.

Стандартний курс, 5 тижнів, 19 занять, все самостійно

Вартість стандартного курсу складає 2450 гривень. Додатково сплачується 1000 гривень за робочі зошити, освітні матеріали, презентації та роздаткові матеріали.

У вартість не входить відсоток за проведення платежу, який утримують платіжні системи або банки.

Сплатити за курс частинами

Клієнти "Приватбанк" та "Монобанк", клієнти інших банків із функцією оплати частинами, можуть сплачувати за курс по 450 гривень щомісяця.

Проконсультуватись з кураторами про оплату частинами:

Компанія сплачує за навчання

Для оплати від юридичної особи, будь ласка зв'яжіться з кураторами курсу за електронною адресою we@cabinet.svobodnaia.ua Ми підготуємо все необхідне.

ОБОВ'ЯЗКОВО
ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ!
Перед внесенням оплати, зареєструйтесь на курс.
Після сплати за навчання, надішліть кураторам квитанцію або ID номер платежу. Ми перевіримо платіж і надішлемо підтвердження про зарахування.
ЗАПИСАТИСЬ

Головні запитання

Як проходить навчання і скільки потрібно часу?

Заняття проходять у форматі вебінарів чотири рази на тиждень: по понеділкам, середам і п'ятницям з 19:00 до 20:20, по суботам з 10:00 до 13:00. Відеозапис заняття доступний у персональному кабінеті на наступний день після прямого ефіру.

Яка вартість навчання і що в неї входить?

Вартість навчання за повний курс складає 2850 гривень, за стандартний 2450 гривень. Додатково сплачується 1000 гривень за освітні матеріали, робочі зошити, презентації та роздаткові матеріали викладачів. Усі матеріали ви отримаєте у електронному вигляді. Їх можна роздрукувати або користуватися онлайн.

Як подарувати навчання на курсі?

Щоб замовити подарунковий сертифікат для навчання на курсі, зв'яжіться з організаторами за електронною поштою we@cabinet.svobodnaia.ua або у telegram

Як сплачувати за навчання частинами?

Клієнти "Приватбанк" і "Монобанк", клієнти інших банків із можливістю сплачувати частинами, можуть платити за курс по 450 гривень на місяць. Докладно про умови оплати ви знайдете в інструкції.

Як сплатити навчання від юридичної особи?

Щоб сплатити за навчання від компанії або організації, зв'яжіться з організаторами за електронною поштою we@cabinet.svobodnaia.ua. Ми підготуємо все необхідне.

Я можу переглядати курс після завершення навчання?

Так, відеозаписи і матеріали програми будуть доступні у вашому персональному кабінеті протягом року.

×

Ви записались!

Зробіть предоплату, щоб забронювати
місце і спеціальну ціну
Ви можете сплачувати частинами по 450 гривень
на місяць або оплатити від компанії